Bestuur

Voorzittervacantvoorzitter@sportvereentoldemarkt.nl
Secretarisvacantsecretaris@sportvereentoldemarkt.nl
LedenadministratiePatricia Kooijledenadministratie@sportvereentoldemarkt.nl
PenningmeesterBert Bosmapenningmeester@sportvereentoldemarkt.nl
Algemeen lidGert Jan Prakken
Gert de Wagt
Patricia Kooij

Coördinatoren

Turnen meisjesDemi Koning
Peter en Wendy de Graaf
turnen@sportvereentoldemarkt.nl
Turnen jongensvacant



JudoAfien Wijnandsjudo@sportvereentoldemarkt.nl
VolwassengymPatricia Kooij

Overige taken

SponsoringMoniek Wisman
WebsiteGerieke Janssen
Moniek Wisman

KledingPeter en Wendy de Graaf
Actiesvacant
AvondvierdaagseGert de Wagt

VRAGEN / PROEFLESSEN
Heeft u vragen over een bepaalde sport? Neem dan contact op met de coördinator van de desbetreffende sport. Voor een proefles vult u het formulier aanvraag proefles in of kom vrijblijvend een keer met ons mee sporten. In verband met de coronamaatregelen graag eerst even aanmelden door afwijkende regels en rooster.